درباره تایمروان

 

سایت پر از هیجان تایمروان اولین ، بهترین و بزرگترین سایت حراجی در ایران یک نوع فروش آنلاین اینترنتی است که این امکان را ایجاد کرده که شما فقط با پرداخت بخشی از قیمت واقعی محصولات صاحب کالای مورد نظر شوید. کلیه محصولات قرار داده شده در تایمروان اصلی و نو بوده و از شرکت های معتبر در اختیار شما قرار میگیرد.

 

تایمر وان یک فروش پرهیجان اقتصادی

در تایمروان میتوانید براحتی بسته بخرید و در حراجی های متفاوت شرکت کنید. با پیشنهاد در هر محصول تایمر محصول را به صفر برسانید. آخرین نفری که پیشنهاد میدهد برنده محصول خواهد بود. برای توضیحات بیشتر درباره نحوه شرکت در حراجی ها راهنمای تایمروان را مطالعه کنید و یا فیلم آموزشی را مشاهده فرمایید.

 


 

ترفندها در تایمر وان

 

در تایمروان شما حتما برنده خواهید شد. کافی است تایمر محصول را به صفر برسانید و آخرین نفری باشید که پیشنهاد این محصول را میدهید. اگر برنده نشدید با جمع آوری الماس در دیگر محصولات میتوانید شرکت کنید. سعی کنید هوشمندانه پیشنهاد دهید و لحظات را از دست ندهید.

 


پارامترها در تایمر وان

 

سایت حراجی تایمروان دارای سرورهای بسیار پرسرعت و قوی میباشد. لازم است شما از اینترنتی استفاده کنید که قطعی نداشته باشد تا در شرایط عالی بتوانید پیشنهاد خرید دهید. تعداد شرکت کنندگان در هر حراجی نامحدود است و کاربران آزادانه میتوانند هر محصولی را با هر تعدادی که میخواهند پیشنهاد دهند. حتی میتوانید چندین بار برنده شوید!

 

همچنین کاربران در هر ساعتی از شبانه روز میتوانند هوشمندانه برای شرکت در محصولات اقدام کنند. فروش در تایمر وان در هر ساعتی از شبانه روز امکان پذیر میباشد.

 


شعار تایمر وان

 

در تایمروان همه برنده هستند. سعی کنید با تعداد مناسب سکه در پیشنهاد های لحظه آخری محصولات شرکت کنید تا آخرین نفری باشید که پیشنهاد میدهید. در اصل اگر شما قصد خرید محصولی را دارید میتوانید ابتدا شانس خود را بیازمایید و برای خرید رقابت کنید و در صورتیکه برنده شدید از یک تخفیف بسیار عالی بهره مند شوید.

 

دوستان خود را در این رقابت سرگرم کننده و پرهیجان دعوت کنید

 

شما میتوانید این سایت را به دوستان خود معرفی کنید و آنها را با روش خرید آشنا کنید. فروشگاه اینترنتی تایمر وان با موبایل و لپ تاپ براحتی عمل کرده و طوری طراحی شده که رقابت یکسان بین شرکت کنندگان برگزار میکند.

 

روش انتقاد و پیشنهاد

اگرپیشنهاد ، نقد یا شکایتی از سایت دارین کافیست تماس بگیرید یا کتبا ایمیل کنید.

timer1.com@gmail.com