تماس با ما

مراحل فروش در سایت حراجی تایمر وان بصورت مجازی انجام میشود و نیازی نیست شما مراجعه حضوری داشته باشید. کلیه روش های خرید در بخش راهنمای سایت نوشته شده است و به صورت فیلم آموزشی موجود میباشد . اما اگر راهنمایی بیشتری میخواهید میتوانید در ساعات اداری با ما ارتباط داشته باشید.

شماره پاسخگوی مشتریان:

۰۲۱۴۶۱۲۹۸۳۲

۰۹۱۲۸۵۰۱۷۵۴

ایمیل پاسخگویی در ساعات غیر اداری:

timer1.com@gmail.com

نکته: سکه هایی که زیر ۱۰ ثانیه پیشنهاد داده میشود در حساب کاربری اضافه نخواهد شد. بنابراین اگر تعداد سکه های شما از بقیه بیشتر باشد و شما آخرین پیشنهاد دهنده باشید برنده کالا خواهید بود!

سوالات متداول که دوستان در این زمینه از ما میپرسند:

 • کاربر : ممکن است پرداخت اینترنتی ناموفق باشد، ولی مبلغ از حساب من کم شده باشد؟

تایمر وان : گاهی ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود. اما در این مواقع جای نگرانی وجود ندارد. در این حالت معمولاً پول شما در حساب‏‌های میانی بانک است و خود بانک مغایرت‏‌ها را رفع کرده و مبلغ را به صورت خودکار به حساب شما برگشت می‌‏دهد. اگر تا ۷۲ ساعت پول به حسابتان برگشت نخورد، آنگاه با بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف شود.

 • کاربر : وقتی محصولی را برنده میشوم چگونه میتوانم تحویل بگیرم؟

تایمر وان سفارشات در تهران از طریق پیک و آژانس امکان پذیر است. بدین صورت که بعد از برنده شدن لازم است که در ساعات اداری با ما تماس بگیرید تا روش ارسال را با شما هماهنگ کنیم.

ارسال به شهرستانها نیز از طریق پست هایی مانند تیپاکس، ماهان و یا پیشتاز انجام میشود.

 • کاربر : مراحل کار بعد از برنده شدن به چه صورت خواهد بود؟

تایمر وان : ابتدا بقیه وجه محصول را واریز نمایید. در صورت برنده شدن کاربر موظف است ظرف مدت ۱۲ ساعت مابقی هزینه کالا و هزینه حمل را واریز کند تا در مسیر آماده سازی و ارسال قرار گیرد. عدم واریزی در این بازه زمانی به معنای لغو خرید میباشد و مسئولیت های آن بعهده کاربر میباشد.

سپس از صفحه خرید بسته هزینه حمل آنرا واریز کنید.

از طریق واتس آپ یا تلگرام، عکس و آدرس و کد ملی خود را ارسال کنید.

با شماره ۰۹۱۲۸۵۰۱۷۵۴ تماس گرفته تا طریقه ارسال و مشخصات شما چک شود.

 • کاربر : زمان رسیدن محصول چه وقت میباشد؟

تایمر وان مدت زمان رسیدن محصول در تهران ۷ روز کاری و در شهرستانها ۱۰ روز کاری در نظر گرفته شده است. یعنی از زمانی که شما برنده میشوید بعد از گذشت این زمان آماده دریافت محصول خود باشید.

 • کاربر : آیا می‏‌توانم سفارش خود را در روز و ساعت معینی تحویل بگیرم؟

تایمر وان : زمان رسیدن ارسال‏‌های خارج از تهران پس از تحویل به پست، بر اساس محدوده جغرافیایی از ۲۴ تا ۷۲ ساعت متغیر است، بنابراین روز رسیدن سفارش با توجه به خدمات پستی مشخص است و ساعت آنرا نمیتوان به طور دقیق تعیین کرد.

 • کاربر : آیا شخص دیگری میتواند محصول را تحویل بگیرد؟

تایمر وان حتما در هنگام تحویل کالا باید خود شخص با کارت ملی جدید اهراز هویت کند. در غیر اینصورت محصول برگشت خورده و شامل هزینه مجدد ارسال میشود.

 • کاربر : علت ضروری بودن کد ملی در سایت چیست؟

تایمر وان ثبت کد ملی در پروفایل شما بدین منظور است که مشخص کند افراد شرکت کننده در حراجی ها افراد حقیقی هستند و ربات نمی باشند.

 • کاربر : در چه زمانی امکان انصراف از حراجی وجود دارد؟

تایمر وان بعد از اینکه سکه خرید کنید و هیچ پیشنهادی نداده باشید مبلغ واریزی شما مسترد میگردد ولی اگر حتی یک پیشنهاد دهید به هیچ عنوان امکان بازگشت مبلغ شما وجود ندارد. چرا که سیستم تایمر ایراد پیدا میکند.

 • کاربر : آیا میتوانم وجه کالا برنده شده در مزایده را به جای کالا دریافت کنم؟

تایمر وان در صورتیکه کالایی را برنده شوید فقط میتوانید همان کالا را دریافت کنید.

 • کاربر : آیا امکان تغییر مشخصات بعد از ثبت نام وجود دارد؟

تایمر وان خیر، بعد از اینکه ثبت نام میکنید امکان تغییر هیچ گزینه ای وجود ندارد. بنابراین مشخصات خود را در هنگام ثبت نام دقیق وارد کنید.

 • کاربر : انتخاب نام مستعار به چه صورت است؟

تایمر وان هر فرد میتواند نام مستعار داشته باشد ولی نام مستعار باید با در نظر گرفتن شئونات و قوانین سایت باشد.

 • کاربر : آیا شرکت در محصولات و تعداد خرید در حراجی تایمر وان محدودیت دارد؟

تایمر وان هر کاربر میتواند در چندین محصول شرکت کند و برنده شود. حتی همزمان نیز پیشنهاد دهد. بنابراین هیچگونه محدودیت برای یک نفر در تعداد محصول برنده شده نیست.