راهنمای سایت

راهنمای استفاده از سایت

سایت حراجی تایمر ۱ بعنوان یک سایت حراجی پرهیجان در فروش کالا میباشد که با هدف یک خرید بسیار مقرون بصرفه برای کاربران بهمراه دارد. در واقع خریداران با شرکت در مزایده های هر محصول بعد از تجربه یک رقابت هیجان انگیر در صورت برنده شدن میتوانند محصول خود را تقریبا نصف قیمت خرید کنند. حتی در صورت برنده نشدن میتوانند در مزایده بعدی با جمع آوری الماس مشخص شده در هر محصول نفر اولی باشند که روی آن میزنند و آنرا برنده میشوند.

تعداد محصولات در تایمر وان متفاوت و نامحدود است و کاربران با ذخیره الماس میتوانند در هر مزایده که الماس آن روشن شد کلیک کنند و برنده شوند. در اصل تمامی کاربران در حراجی تایمر وان برنده هستند و اندکی سرعت، دقت و صبر لازم است.

عضویت
خرید سکه
پیشنهاد محصول

مراحل کار:

 • برای شروع در سایت ثبت نام کنید و مشخصات دقیق خود را بنویسید. در صورتیکه عضو نشوید زیر هر محصول عبارت ورود را مشاهده میکنید. توصیه میکنیم عضو شوید چرا که عضویت رایگان است.
 • نام مستعار و کد ملی و شماره موبایل خود را دقیق وارد کنید. این موارد قابل تغییر نمیباشند.
 • بعد از زدن ثبت برای موبایل وارد شده کد SMS میشود که آنرا در سایت زده تا تایید شوید.
 • پس از مراحل ثبت نام سکه خرید کنید. سکه ها در بسته های مختلف اعتبار شما در خرید میباشد.
 • هر محصول دارای یک شمارنده است که بعد از تکمیل ثبت نام گزینه های بیشتری برای شما فعال میشود. اگر سکه خرید کرده باشید با زدن روی دکمه پیشنهاد میتوانید تایمر را کم کنید.
  بطور مثال شما با زدن هر بار روی دکمه پیشنهاد تایمر را ۱ ثانیه کم میکنید.
 • با توجه به حجم شرکت کنندگان بعد از مدتی این زمان به کمترین مقدار خود یعنی ۱۰ ثانیه میرسد. به محض رسیدن زمان به ۱۰ ثانیه تایمر کالا شروع به شمارش میکند یعنی از ۱۰ تا صفر و اگر صفر شود و نام شما آخرین نفر باشد شما برنده کالا خواهید بود. در صورتی که شخص دیگری پیشنهاد دهد، دوباره تایمر ریست شده و ۱۰ ثانیه میشود. این رقابت آنقدر ادامه خواهد یافت تا تایمر به صفر برسد و کسی پیشنهاد جدید ندهد.

 

حالا اگر در این شرایط برنده نشوید چه خواهد شد

شما با خرج کردن هر ۱۷۰۰ سکه یک الماس بدست خواهید آورد و هر محصول شامل تعدادی الماس است. اگر الماس کافی داشته باشید میتوانید روی گزینه الماس کلیک کنید تا محصول را برنده شوید.

راه کار برنده شدن سریع:

هر محصول دارای تعدادی الماس است که کنار آن نوشته شده است. مثلا کنسول بازی دارای ۱ الماس است. پس شما ۱۷۰۰ تا پیشنهاد دهید تا یک الماس بدست بیاورید. حالا بمحض روشن شدن الماس روی آن بزنید. اگر آن محصول را برنده نشدید محصول بعدی را میتوانید با همان الماس بدست بیاورید.

توجه داشته باشید: هزینه هایی که بابت پیشنهاد میدهید، الماس بدست میآورید و پول شما سوخت نمیشود. با داشتن الماس هر محصولی که الماس آن روشن میشود را میتوان برنده شد.

نکته: سکه هایی که زیر ۱۰ ثانیه پیشنهاد داده میشود در حساب کاربری اضافه نخواهد شد. بنابراین اگر تعداد سکه های شما از بقیه بیشتر باشد و شما آخرین پیشنهاد دهنده باشید برنده کالا خواهید بود!

خلاصه روش برنده شدن و شرکت در فروش تایمر وان

 1. عضو شوید.
 2. سکه بخرید.
 3. ۱۷۰۰ تا پیشنهاد دهید.
 4. الماس بدست آورید.
 5. منتظر شوید تا دکمه الماس روشن شود.
 6. روی الماس بزنید.
 7. برنده میشوید.

 

الماس
خرید
برنده

اگر برنده نشدین پس

حتما الماس دارید؛

منتظر روشن شدن الماس محصول بعدی باش !

بمحض روشن شدن الماس اولین نفر روش بزن . . .